Mými největšími koníčky jsou zpěv a sběr autogramů. Moc ráda se spřátelím :) Kdybys měl/a chuť, můžeš se podívat na můj kanál na youtube. Byla bych ti moc vděčná za připomínky a rady. :)

Prosinec 2015

Bára Basiková

25. prosince 2015 v 21:53 | Lucka |  Zpěvačky
Ahoj :)
Chtěla jsem všem sběratelům, kamarádům a návštěvníkům blogu popřát co nejhezčeji prožité vánoční svátky. Doufám, že jste pod stromečkem našli, to co jste chtěli a že se Vám splnila všechna Vaše přání.Usmívající se Přeji Vám krásný zbytek vánočních svátků.
Minulou neděli jsem vystupovala se sborem v KV společně s Bárou Basikovou. Byl to skvělý zážitek, kde s námi vystupovala i moje ségra, což pro mě bylo nejhezčí, moc jsme si to užili. Usmívající se Krásné Vánoce všem!!!

Marie Doležalová

19. prosince 2015 v 15:09 | Lucka |  Herečky - české
Ahoj :)
Za prvé se omlovuám ,že píšu po tak dlouhé době. Měla jsem ale závěrečný ples, hodně koncertů a byla jsem na maturitním plese. Dneska přidávám poslední úlovek z 50.MFF v KV. Maruška tam vystupovala se svojí skupinou OLATS OTESOC. Bylo to super a zábavný :) Moc jsme si to užili. Maruška byla hrozně hodná a milá :). Aktuálně se dívám na Stardance, kde jsou právě teď tři páry, kterým jsem od začátku fandila, takže je mi vlastně jedno, kdo z nich vyhraje. :) Mějte se hezky, zatím ahoj, Lucka :)